Nájdené ubytovanie (1-10 z 220)

od 17 EUR / noc

Drevenice TriMount

Trimount to sú tri tradičné drevené zruby schované v predhorí Západných Tatier v katastri obce Bobrovec, len 4 km od Liptovského Mikuláša.
od 7 EUR / noc

Chata Šafrán

Chata Šafrán je skvelé miesto pre prázdniny s vašimi priateľmi alebo rodinou. Nachádza sa v obci Zuberec.
od 28 EUR / noc

Penzión Villa Betula

PENZIÓN VILLA BETULA*** sa nachádza v tichom prírodnom prostredí pri pobreží vyhľadávanej vodnej nádrže Liptovská Mara a na okraji borovicového lesa.
od 10 EUR / noc

Penzión Rima

Penzión Rima je situovaný v atraktívnej časti centra podroháčskej obce Zuberec.
od 10 EUR / noc

Aspenvilla

Ubytovanie Aspen Villa je situované v dedinke Bobrovec na Liptove. Ubytovanie je ideálne pre rodinnú dovolenku počas celého roka.
od 9 EUR / noc

Villa Flora

Malý rodinný penzión Villa Flora s privátnym wellnessom na okraji obce Liptovská Sielnica, príjemné ubytovanie pri Liptovskej Mare a Tatralandie.
od 9 EUR / noc

Chalupa a apartmánový domček Chlievy

Chalupa a apartmánový domček Chlievy sa nachádzajú v príjemnom prostredí na okraji obce Smrečany na Liptove.
od 7 EUR / noc

Ubytovanie u Viliama

Ubytovanie u Viliama nájdete v atraktívnej časti centra malebnej podhorskej obce Zuberec, nachádzajúcej sa v prekrásnej prírode Roháčov.
od 15 EUR / noc

Koliba Holica

Koliba Holica sa nachádza na rozhraní dvoch krásnych regiónov: Oravy a Liptova pri horskej dedinke Huty v známej turistickej lokalite Roháče.
od 9 EUR / noc

Chata Mária

Chata Mária sa nachádza na Liptove v malebnej dedinke Prosiek blízko Prosieckej a Kvačianskej doliny v Chočských vrchoch.
od 7.5 EUR / noc

Chata a Penzión Pod Roháčmi

Ponúkame ubytovanie v penzióne a rodinnom dome v obci Habovka vzdialenom len 10km od Roháčov a 11km od temálnych bazénov a Meander parku v Oraviciach.