Nájdené ubytovanie (1-10 z 54)

od 13.5 EUR / noc

Penzión u Pavla

Penzión u Pavla ** je situovaný v krásnom pokojnom prostredí malebnej goralskej obce Ždiar, rozprestierajúcej sa pod úpätím Belianskych Tatier.
od 12 EUR / noc

Penzión Ciriak

Prijmite pozvanie do nášho rodinného penziónu, ktorý sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar, medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou.
od 12.5 EUR / noc

Vila Artemis

Vila Artemis sa nachádza v obci Ždiar vo vzdialenosti 3 km od lyžiarskych stredísk Ždiar Strednica a Bachledová dolina.
od 7.5 EUR / noc

Privát Lukáš

Privát Lukáš je situovaný v rázovitej obci Ždiar , v príjemnom tichom prostredí s prekrásnym výhľadom na štíty Belianskych Tatier .
od 7.3 EUR / noc

Chata Sára

Chata Sára je novovybudovaná chalupa,ktorá poskytuje komfortné ubytovanie v príjemnom prostredí zamagurskej dedinky Jezersko.
od 23 EUR / noc

PENZIÓN WINTER & SUMMER RESORT

Penzion je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier.
od 17 EUR / noc

Penzión Šilon

Penzión Šilon leží obklopené lesmi a zeleňou v tatranskej obci Ždiar. ktorá sa rozprestiera na rozhraní Spišskej Magury a Belianských Tatier.
od 8.8 EUR / noc

Chata Smrek

Silvester obsadený!! Štýlovo zariadená Chata Smrek na okraji zamagurskej obce Jezersko ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb.
od 9 EUR / noc

Penzion Bayer

Private Bayer, v malebnom údolí na pomedzí Belianskych Tatier a Spišskej Magury.
od 12 EUR / noc

Penzión TATRAKON

Penzión Tatrakon sa nachádza v rázovitej tatranskej obci Ždiar, známej svojou typickou ľudovou architektúrou a vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami.
od 12.5 EUR / noc

Pension Vasko

Penzión blízko tatranskych lyziarských stredísk, tur. chodníkov do Vysokych Tatier a cyklistických trás, blízko hraničného priechodu s Polskom.