Nájdené ubytovanie (1-10 z 54)

od 13.8 EUR / noc

Tri Studničky Hotel

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných.
od 12 EUR / noc

Rekreačný dom Emilly 94

Rekreačný dom Emilly 94 je situovaný v krásnom prostredí Nízkych Tatier, v príjemnej pokojnej časti obce Pavčina Lehota.
od 40.5 EUR / noc

Hotel Grand

Hotel Grand sa nachádza priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od hotela majú lyžiari k údolnej stanici lanovky iba pár metrov.
od 12 EUR / noc

Apartmány Lazoň

Apartmány Lazoň sú situované v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny, v príjemnej pokojnej časti malebnej liptovskej obce Pavčina Lehota.
od 13 EUR / noc

Apartmány Crystal

Apartmány Crystal sú situované na začiatku Demänovskej doliny v obci Pavčina Lehota.
od 12 EUR / noc

Relax Penzión J&L

Relax Penzión J&L sa nachádza na Liptove v malebnom prostredí Nízkych Tatier v obci Pavčina Lehota s výbornou dostupnosťou do Demänovskej doliny.
od 15 EUR / noc

Penzión Alfa

Penzión Afa** sa nachádza v nádhernom tichom prostredí obce Demänovská Dolina v Nízkych Tatrách.
od 9.5 EUR / noc

Penzión Veverica

Privát sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Demänová na hlavnom ťahu do Jasnej.
od 14 EUR / noc

Penzion Siná

Penzión Siná je situovaný v príjemnej tichej časti malebnej podhorskej obce Pavčina Lehota, nachádzajúcej sa na začiatku prekrásnej Demänovskej doliny
od 30 EUR / noc

RIVER SIDE

Apartmánové domy RiverSide nájdete v objatí pravej tatranskej prírody, len 100 m od vyhľadávanej Demänovskej ľadovej jaskyne.
od 6 EUR / noc

Privát Urban

Privát Urban sa nachádza v obci Pavčina Lehota na Liptove. Ubytovanie je situované len na skok od Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách.